Tüm Hizmetler

Şimdi
İletişime
Geçin!

July 24, 2023

Life insurance policy

Soğutma

There are many variations of passages of lorem ipsum is simply free text available in the market, but the majority time you put aside to be in our office. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur.

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur iste natus error sit voluptatem accusantium totam rem aperiam, eaque ipsa quae.

Insurance benefits

There are many of lorem Ipsum the majori have suffered.

Perfect solution

There are many of lorem Ipsum the majori have suffered.

Our benefits

There are many of lorem Ipsum, but the majori have suffered.
Praesent efficitur quam sit amet
Nunc cursus dolor id purus euismod
Quisque tincidunt eros ac place viverra
Cursus dolor id purus euismod

Soğuk Odalar

Soğuk oda, özel anlamı ile gıda maddelerinin normal şartlarda saklanabilir sürelerinden daha uzun süre saklanabilmesi için ihtiyaca uygun şartlarda soğutulan ve nem durumu kontrol edilen, dış atmosferden ısı ve nem kazancına karşı yalıtılmış mahaller olarak tanımlanabilir. Soğuk muhafaza (-5/+5°C) taze muhafaza edilen gıda ürünlerinin çoğu bu sıcaklık aralığında muhafaza edilir.

Donmuş Odalar

Donmuş oda, özel anlamı ile gıda maddelerinin normal şartlarda saklanabilir sürelerinden daha uzun süre saklanabilmesi için ihtiyaca uygun şartlarda soğutulan ve nem durumu kontrol edilen, dış atmosferden ısı ve nem kazancına karşı yalıtılmış mahaller olarak tanımlanabilir. Donmuş muhafaza (-15/-25°C) Tüm dondurulmuş gıdaların muhafazası bu sıcaklık aralığında yapılır. Donmuş muhafaza daha önce yoklanarak merkez sıcaklığı -18 °C'ye düşürülmüş ürünlerin sıcaklıklarının muhafaza edilmesidir.

Şok Odalar

Şok oda, özel anlamı ile gıda maddelerinin normal şartlarda saklanabilir sürelerinden daha uzun süre saklanabilmesi için ihtiyaca uygun şartlarda soğutulan ve nem durumu kontrol edilen, dış atmosferden ısı ve nem kazancına karşı yalıtılmış mahaller olarak tanımlanabilir. Şoklama (-30-45 °C) bir muhafaza tipi değildir. Şoklama taze ürünleri merkez sıcaklıklarının 4-7 saat gibi kısa bir sürede -18 ºC'ye düşürülmesi işlemidir.

Özel Uygulamalar

Bilgiler hazırlanıyor.

Hassas Kontrollü Uygulamalar

Bilgiler hazırlanıyor.

Proses Soğutma

Bilgiler hazırlanıyor.
mail@sdr.com.tr
+90 212 320 13 30

İletişim

+90 212 320 13 30
+90 212 320 13 50 (Fax)
Esentepe Mh. Sultangazi Küçük San. Sit. 12 Blok 2954 Sk. No: 42/A 34265 Sultangazi, İstanbul – Türkiye

Bazı Çalışmalarımız

mail@sdr.com.tr
+90 212 320 13 30

İletişim

+90 212 320 13 30
+90 212 320 13 50 (Fax)
Esentepe Mh. Sultangazi Küçük San. Sit. 12 Blok 2954 Sk. No: 42/A 34265 Sultangazi, İstanbul – Türkiye

Bazı Çalışmalarımız